Warm-air wood stove FALCO ECO 20 kW

€2 475,66 ( €2 046,00 )

Dostupnost:

In 30 days

Door

 • Glass fronted
 • Full

This warm-air stove with an exchanger and a fan is intended for heating up and heating residential rooms, recreational facilities or working spaces, where higher comfort of warmth supported by the flame perception is required

The stove is further meant to heat up and heat storerooms, workshops, building sites and industrial premises.

Apart from the warmth that glows from the stove surface and self-flowing warm-air through the side outlets which are located on the stove coat, the warmth is also transferred to the flowing air directly from the warmth exchanger surface. The air-flow rate is secured by an axial ventilator, thus the warm- and cold air are quickly blended in the heated space. The exhaust gases are right after passing through the warmth exchanger led away through the chimney.

An accessory of the stove is a unit which serves as a fan revolution regulator - may be bought additionally. The unit may be set on manual or automatic mode.

 • High efficacy
 • Built-in warmth exchanger with a fan
 • Bicameral burning system
 • Heat-resistant stainless steel gasification pipes in the combustion space
 • Long burning time
 • Easy primary air supply operating
 • Fireclay furnace (long lifespan)
 • Low wood consumption
 • Possibility of stoking wood logs of length 55 cm
 • LDS – Automatic fan revolution regulation (possible to buy additionally)
 • LDT – Automatic transformer revolution regulation (possible to buy additionally)
Nominal performance: 20 kW
Performance: 8 až 20 kW
Heated space: 200 až 450 m3
Fuel consumption: 4.4 kg/h
Efficiency: 85.01 %
Flue diameter: 150 mm
Chimney draught: 12 Pa
Warmed air flow rate: 600 až m3/h
Stable outlet temperature: 50 až 110 °C
Emissions by 13 % O2: 0.09 %
Ventilator power input: 36 až W
Stove height: 990 mm
Stove width: 538 mm
Stove depth: 860 mm
Stove weight: 129 kg
Max. logs length: 550 mm
Door:

Recenze

Ivo Pospíšil

26.10.2017

Teplovzdušná kamna Falco jsem kupoval na konci roku 2011, a od té doby se používají.. Znal jsem kamna Bullerjan, ale chtěl jsem dát přednost českému vyrobku. Rozhodně myslím, že jsem udělal dobře. Kvalita zpracovaní i nové nápady dávají za pravdu tvrzení výrobce, že ho práce baví a těší. Kamna jsem rovnou kupoval s výměníkem a ventilátorem, váhal jsem nad automatickou regulací otaček ventilátoru, ale koupil jsem ji, a mohu ji jen doporučit. Dohromady to celé funguje bezvadně. Kamna se často využívají i během roku na sušení právě pro svou schopnost dodávat velké množství teplého vzduchu v krátkém čase.

Lubomír Dvořák

26.10.2017

Dobrý den, rád bych poděkoval za kamna LS, které používáme už druhou zimu na vytopení velkého prostoru haly. I přes špatnou izolaci oken a zdí jsou kamna úsporná a mají velice dobrou výhřevnost. Díky ventilátoru se teplo šíří rychle do prostoru. Kamna mohu vřele doporučit.

Miroslav Žižka-VMP MOTORCYCLES

Písek

26.10.2017

Zatím nejlepší kamna, co jsme měli možnost vyzkoušet u nás na provozu firmy! Možná trochu se nám podařilo snížit účinnost otočením teplovzdušného výměníku do vedlejší místnosti-prodejny, ale i tak se dá prostor, celkově o cca 380 m čtverečných, dobře vytopit a to hlavně při nízké spotřebě dřeva! Zpracování kamen je na vysoké úrovni, oproti jiným konkurenčním výrobkům- i když co se týče jejich účinnosti, jestli vůbec nějakou konkurenci mají :-) Přejeme firmě LS-kamna hodně úspěchů v roce 2016 a tak i v letech budoucích.

Pavlína Bušková

30.10.2017

Dobrý den jsem strašně štastná že jsem si pořídila kamna falco 20 kw vytopí celý dum za málo peněz hooodně muziky spozdravem mohu jen doporučit.

Petr Borkovec

30.10.2017

Kamna super super super. Lepší neznám

Ondřej Kristek

Kohoutovice, Brno

30.10.2017

Dobrý den, kamna využíváme cca 2 sezonu. Jen ke kamnum lepší kamna a patent jsem zatím nikde u žádného dovozce nebo výrobce kamen v provozu co se týče vytápění neviděl jsem maximálně spokojen a mohu tento výrobek vřele doporučit veškeré informace ohledně kamen poskytnu předvedu na naší provozovně osobně, co se týče výhřevnosti vyhříváme venkovní zimní zahradu o velikosti cca 100m2 v zimní zahradě je naprosté teplo a zákazníci sedí i při mínusových hodnotách v krátkém tričku na pivku :-D což nám umožnuje prodloužit si sezonu i v chladném mrazivém počasí LS kamna jsou NEJLEPŠÍ INVESTICÍ V NAŠEM PODNIKU!!!! adresa: Ondřej Kristek 773 212220 Žebětínská 70 BRNO Kohoutovice facebook CUKRARNA MOP BRNO

Manuel Maurer

Neuburg an der Kammel

20.3.2018

Hier noch die Bilder von meinem 20 kW Ofen.

Add a review